جمعه 08 اسفند 1399

برگزاری جلسات شورای فنی پروژه تجاری، اداری و هتل نگین افق نیایش

به ابتکار مدیرعامل شرکت نگین افق نیایش، جنای آقای مهندس محمدی، جلسات شورای فنی با حضور نمایندگان کارفرما، مهندسین مشاور و اساتید برجسته و مجرب حوزه های مختلف فنی واجرایی برگزار می گردد. نخستین جلسه از این سلسه جلسات در روز پنجشنبه مورخ 1398/03/23 با حضور دکتر میرقادری و دکتر هریسچیان در محل پروژه برگزار […]

بازدید قائم مقام گروه مالی گردشگری از پروژه تجاری، اداری و هتل نگین افق نیایش

جناب آقای ابراهیم جهانگیری، قائم مقام گروه مالی گردشگری، در روز دوشنبه مورخ 1398/03/27 از پروژه تجاری، اداری و هتل نگین افق نیایش بازدید کردند. در جریان این بازدید جناب آقای مهندس محمدی، مدیر عامل شرکت نگین افق نیایش، گزارشی از روند پروژه ارائه کردند.

بازدید مدیرعامل بانک گردشگری از پروژه تجاری، اداری و هتل نگین افق نیایش

دکتر مرتضی خامی، مدیرعامل بانک گردشگری، در روز چهارشنبه 1398/03/08 از پروژه تجاری، اداری و هتل نگین افق نیایش بازدید کردند. در این بازدید آقایان رحمتی و جعفری، معاونین بانک کردشگری، ایشان را همراهی کردند. در جریان این بازدید گزارش از وضعیت پروژه توسط مهندس محمدی، مدیر عامل شرکت نگین افق نیایش، ارائه گردید.

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نگین افق نیایش

 مجمع عادی سالیانه شرکت نگین افق نیایش در بیست و ششم فروردین ماه 1398 با حضور اعضای هیأت مدیره و نمایندگان سهامداران در سالن اجتماعات شرکت برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای مهندس محمدی مدیرعامل شرکت ، به نمایندگی از هیأت مدیره، گزارش عملکرد سالانه را به همراه صورت های مالی ارائه نمودند.

شرکت نگین افق نیایش در سال ۱۳۹۲ تاسیس و با پشتوانه ی نام نیک و سرمایه بانک گردشگری و بهره گیری از تجارب ارزشمند هیات مدیره، مدیران و کارشناسان، فعالیت خود را آغاز نموده است.

نشانی: تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خیابان سعیدی، پلاک ۱۵۸، طبقه ۵
کدپستی: ۱۹۶۷۸۶۳۶۱۹
تلفن: ۰۲۱ – ٢٦٢٩٣٣٤٢
فکس: ۰۲۱ – ٢٦٢٩٣٣٠٧

جمعه 08 اسفند 1399