جمعه 02 آبان 1399

آخرین رویدادها

 • برگزاری جلسات شورای فنی پروژه تجاری، اداری و هتل نگین افق نیایش

  به ابتکار مدیرعامل شرکت نگین افق نیایش، جنای آقای مهندس محمدی، جلسات شورای فنی با حضور نمایندگان کارفرما، مهندسین مشاور و اساتید برجسته و مجرب حوزه های مختلف فنی واجرایی برگزار می گردد. نخستین جلسه از این سلسه جلسات در روز پنجشنبه مورخ 1398/03/23 با حضور دکتر میرقادری و دکتر هریسچیان در محل پروژه برگزار […]

 • بازدید قائم مقام گروه مالی گردشگری از پروژه تجاری، اداری و هتل نگین افق نیایش

  جناب آقای ابراهیم جهانگیری، قائم مقام گروه مالی گردشگری، در روز دوشنبه مورخ 1398/03/27 از پروژه تجاری، اداری و هتل نگین افق نیایش بازدید کردند. در جریان این بازدید جناب آقای مهندس محمدی، مدیر عامل شرکت نگین افق نیایش، گزارشی از روند پروژه ارائه کردند.

 • بازدید مدیرعامل بانک گردشگری از پروژه تجاری، اداری و هتل نگین افق نیایش

  دکتر مرتضی خامی، مدیرعامل بانک گردشگری، در روز چهارشنبه 1398/03/08 از پروژه تجاری، اداری و هتل نگین افق نیایش بازدید کردند. در این بازدید آقایان رحمتی و جعفری، معاونین بانک کردشگری، ایشان را همراهی کردند. در جریان این بازدید گزارش از وضعیت پروژه توسط مهندس محمدی، مدیر عامل شرکت نگین افق نیایش، ارائه گردید.

 • برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نگین افق نیایش

   مجمع عادی سالیانه شرکت نگین افق نیایش در بیست و ششم فروردین ماه 1398 با حضور اعضای هیأت مدیره و نمایندگان سهامداران در سالن اجتماعات شرکت برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای مهندس محمدی مدیرعامل شرکت ، به نمایندگی از هیأت مدیره، گزارش عملکرد سالانه را به همراه صورت های مالی ارائه نمودند.

شرکت نگین افق نیایش در سال ۱۳۹۲ تاسیس و با پشتوانه ی نام نیک و سرمایه بانک گردشگری و بهره گیری از تجارب ارزشمند هیات مدیره، مدیران و کارشناسان، فعالیت خود را آغاز نموده است.

نشانی: تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خیابان سعیدی، پلاک ۱۵۸، طبقه ۵
کدپستی: ۱۹۶۷۸۶۳۶۱۹
تلفن: ۰۲۱ – ٢٦٢٩٣٣٤٢
فکس: ۰۲۱ – ٢٦٢٩٣٣٠٧

جمعه 02 آبان 1399